Про федерацію

Основною метою діяльності федерації є поширення та популяризація бойового мистецтва Айкідо Йосінкан, пропаганда здорового способу життя серед дітей, молоді та дорослих. Президентом федерації являється сенсей Василь Татарин.

Семінар з Жаком Пайєтом, 8 дан, Японія

Івано-Франківська федерація Айкідо Йосінкан заснована в 2014 році, коли відкрилася перша група занять Айкідо. Але цій події передували численні тренування і участі у міжнародних семінарах організованих Академією Айкібудзюцу у Львові та Кам’янцю-Подільському за участю провідних майстрів світового класу таких як сіхан Жак Паєт (8 дан, Японія) та сіхан Девід Рубенс (7 дан, Велика Британія) та кращих майстрів України, таких як Олександр Козловський сенсей (5 дан Айкідо Йосінкан, 2 дан Дайто-рю айкідзюдзюцу), Ольга Козовська сенсей (4 дан Айкідо Йосінкан), Микола Лазур сенсей (4 дан Айкідо Йосінкан), Роман Будовицький сенсей (3 дан Айкідо Йосінкан, 1 дан Дайто-рю айкідзюдзюцу, Кам’янець-Подільський), Валерій Кравченко сенсей (5 дан Айкідо Йосінкан, Київ), Ростислав Левчук сенсей (3 дан Айкідо Йосінкан, Київ) та ін.

 

Федерація також співпрацює і бере участь у семінарах з польськими колегами, такими як Каміл Кржеміський (5 дан Айкідо Йосінкан, Польща), Міхал Вачович (2 дан Айкідо Йосінкан, Польща) та ін.

Семінар з Роберто Гранаті

Також для глибшого вивчення принципів Айкідо паралельно вивчаються і інші бойові мистецтва такі як Дайто-рю Айкідзюдзюцу,  Каторі Сінто-рю кен-дзюцу та дзю-дзюцу (джиу-джитсу) під керівництвом провідних європейських майстрів:

  • сенсей Луїджі Карніель, Швейцарія, 7 дан Дайто-рю Айкідзюдзюцу, 5 Дан  Каторі сінто рю
  •  сенсей Лоран Карніель, Швейцарія, 3 дан Дайто-рю Айкідзюдзюцу, 3 дан карате вадо-рю, 2 Дан  Каторі сінто рю
  • сенсей Роберто Гранаті, Італія, Верона, 4 Дан Дайто-рю Айкідзюдзюцу, 3 дан Каторі сінто рю,
  • сенсей Олександр Мацканюк (5 Дан Мотоха Йошин рю Дзю Дзюцу, 1 Дан Каторі сінто рю кендзюцу)

Федерація продовжує розвиватися і брати участь у вивченні всіх тонкощів Айкідо та інших бойових мистецтв. За ці декілька років федерація значно розрослася. Проводяться тренування як для дітей та підлітків, так і для дорослих.